Naturalne piękno

Od początku istnienia kierujemy się zrównoważonym rozwojem. W codziennej pracy postępujemy odpowiedzialnie, skrupulatnie rozważając wybór komponentów, procesów produkcyjnych oraz dystrybucji, nieustannie mając na celu redukcję naszego wpływu na środowisko.

Komponenty

Starannie dobieramy najlepsze z dostępnych surowców, służące do tworzenia ekologicznych, wodorozcieńczalnych produktów,  których poziom LZO (Lotnych Związków Organicznych) jest znacznie niższy niż ustanowione w Unii Europejskiej limity, co czyni je bezpiecznymi do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych i dla środowiska przyjazny.

98%

Udział WODOROZCIEŃCZALNYCH TECHNOLOGI

Produkcja

Ponad dekadę temu rozpoczęliśmy proces poprawy efektywności energetycznej naszej fabryki poprzez systemy fotowoltaiczne oraz specjalne okładziny elewacji. Działania te gwarantują komfort pracowników i przynoszą wymierne korzyści w zakresie redukcji zanieczyszczeń i ochrony środowiska naturalnego.

100%

ENERGII ZE SŁOŃCA W LECIE

Opakowanie

Zrównoważony rozwój skłonił nas do wyboru plastikowych opakowań z recyklingu, a do ich dystrybucji używamy certyfikowanych palet, gwarantujących ich ponowne wykorzystanie w ramach otwartego systemu wymiany.

 

+48%

OPAKOWAŃ Z RECYCLINGU

Historia

Doskonałość

więcej