MADE IN ITALY

Od ponad 50 lat działamy w branży efektów dekoracyjnych, oddając do dyspozycji Klientów innowacyjne i łatwe w aplikacji produkty, które personalizują wnętrz ich domów, nadając im niepowtarzalny, elegancki styl.

Nasze produkty są łatwe w zastosowaniu i pozwalają na personalizację przestrzeni z dużą kreatywnością.

Nasza historia

POCZĄTEK PODRÓŻY

1969

Naszą podróż rozpoczynamy w roku 1969 roku, gdy Alberto Gilli otworzył swój własny biznes – niewielką firmę Candis, produkującą komponenty chemiczne. To był początek procesu budowy mocnej, rozpoznawalnej marki, która szybko zmieniła profil działalności.

ANTICHE TERRE FIORENTINE

1998

Klienci entuzjastycznie przywitali L’Originale, pierwszy efekt dekoracyjny systemu Antiche Terre Fiorentine, który symbolizował włoską doskonałość, elegancję i styl. ATF zawitał do wnętrz na całym świecie, a jego sukces wciąż trwa.

EWOLUCJA BIZNESU

1977

Właściciel dostrzegł potencjał rozwoju rynku efektów dekoracyjnych i we właściwym momencie wskoczył do rozpędzającego się pociągu… Pierwszy produkt Multicolor nawiązywał do struktury nakrapianego piasku.

UNOWOCZEŚNIONA PRODUKCJA

2009

Fabryka w której powstają niepowtarzalne efekty zajęła imponującą powierzchnię 8 000 metrów kwadratowych, a efektywność energetyczna jest wspomagana przez wydajne systemy fotowoltaiczne oraz specjalnie izolowana okładzina elewacji.

POCZĄTKI ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

1986

Powołano do życia dział Badań i Rozwoju (R&D), a jego pieszym osiągnięciem było opracowanie słynnego, Wodorozcieńczalnego produktu nazwanego Arteacqua, który jak na tamte czasy okazał się niesłychanie innowacyjnym rozwiązaniem.

NOWE POKOLENIE

2013

Beatrice Gilli, obejmując stanowisko CEO i wyznaczyła punkt zwrotny – przejęcie sterów firmy przez nowe pokolenie. Sukcesja podtrzymuje filozofię dążenia do doskonałości w tworzeniu efektów dekoracyjnych.

MODNE DEKORACJE

DZISIAJ

W czasach, gdy nasze domy stanowią ważne centrum codziennego życia, spełniamy estetyczne wyprzedzamy Klientów i wyprzedzamy trendy wnętrzarskie oferując szeroką gamę produktów dekoracyjnych o doskonałej jakości, ograniczające ślad węglowy

Doskonałość

więcej

Etyka